Vzduchové filtry a filtrační materiály AAF

Filtrační materiály
Filtrační materiály ze skleněných nebo syntetických vláken se dodávají v rolích nebo řezech. Nabídka zahrnuje i vysokoteplotní materiál FC200. Vyrábí se ve třídách filtrace G2 až F5.
Kazetové filtry
Široký sortiment filtračních kazet pro všeobecné použití zahrnuje kovové odlučovací filtry, kazety s médiem ze skleněných a syntetických vláken s papírovým nebo kovovým rámem ve třídách filtrace G2 až F5.
Kapsové filtry
Kapsové filtry AAF vynikají robustní konstrukcí, která zajišťuje stabilitu po celou dobu životnosti filtru. Mají kovový nebo plastový rám a médium ze syntetických nebo skleněných vláken. Vyrábí se ve třídách filtrace G4 až F8/9.
Kompaktní filtry
Kompaktní filtry zahrnují širokou paletu použití od klimatizačních zařízení až po sací trakty plynových turbín. Vynikají vysokými filtračními výkony, malými rozměry a nízkou tlakovou ztrátou. Vyrábí se ve třídách filtrace F6 až F9.
Vysoce účinné filtry
Velmi kvalitní vysoce účinné (absolutní) HEPA a ULPA jsou určeny pro použití ve všech oblastech vzduchotechniky, kde je kladen důraz na vysoký stupeň čistoty vzduchu. Vyrábí se v mnoha provedeních a rozměrech ve třídách H12 až U17.
Speciální filtry
Pro velké objemy vzduchu při extrémním prachovém zatížením nabízí AAF výkonná filtrační zařízení. Rovněž pro odlučování chemikálií, pachů, kouře a olejových par nabízí AAF několik typů elektrofiltrů a filtrů a aktivním uhlím.

Hlavní stránka

E-mail

Pošleme Vám

Reference