Kompaktní filtry a filtry Bio...

VariCel / VariCel AM
Pro filtry VariCel je charakteristické filtrační médium ze skleněných vláken s hliníkovou separací a rám z pozinkované oceli. Filtry VariCel jsou vhodné pro náročné aplikace. Dodává se i provedení pro vysoké teploty do 480 °C pod označením VariCel HT. VariCel se vyrábí ve třídách filtrace F6 až F8.
VariCel V / VariCel V Intersept®
Plně spalitelné filtry. Filtrační médium ze skleněných vláken s termoplastickou separací a rám z polystyrolu zajišťují vysokou jímavost a průtok vzduchu i dostatečnou stabilitu filtru. Vyrábí se ve třídě filtrace F6 až F9. K dispozici je i varianta s médiem obsahujícím Intersept®
VariCel II / VariCel II Intersept®
Kompaktní, lehké a prostorově úsporné filtry s jemně skládaným médiem s dvojí hustotou vlákna. Vyrábí se ve třídě filtrace F6 a F8. K dispozici je i varianta s médiem napuštěným biostatickou látkou Intersept®
BioCel BF / BioCel V
Kompaktní Bio filtry třídy filtrace H10 jsou vhodné pro použití tam, kde je třeba docílit vyšší čistoty vzduchu, než je možné dosáhnout jemnými filtry. Typ BioCel BF má kovový rám, BioCel V má rám z polystyrolu.
DuraCel RM a XL
Vysoce zatěžovatelné filtrační elementy třídy filtrace F6 až F7 (RM) a F6 a F8 (XL), určené zejména pro výrobce a provozovatele plynových turbín a kompresorů. Jsou odolné vůči vlivům kolísání tlaku vzduchu (pulsace).
DuraVee
Vysoce zatěžovatelné filtrační elementy třídy filtrace F6 až F8, určené zejména pro výrobce a provozovatele plynových turbín a kompresorů. Jsou odolné vůči vlivům kolísání tlaku vzduchu (pulsace). Plastový rám je zpevněn kovovými prvky.

Hlavní stránka

E-mail

Pošleme Vám

Reference