Filtrační materiály ze skleněných a syntetických vláken

AmerGlas Paintstop Green
AmerGlas Paintstop Green je suchý filtrační materiál z chaoticky spředených skleněných vláken. Materiál je určen pro podlahové filtry v lakovacích kabinách k absorbování mlhovin ze syntetických a vypalovacích barev. Jímavost je až 5900 g/m2. Dodává se v síle 50 a 90 mm.
AmerTex Paintstop Orange
AmerGlas Paintstop Orange je filtrační materiál ze skleněných vláken. Ke zvýšení jímavosti je nasycen speciální látkou. Je určen pro podlahové filtry v lakovacích kabinách k absorbování mlhovin z akrylových a vodou ředitelných barev. Jímavost je až 6500 g/m2.
AmerGlas Blue a M57
AmerGlas Blue je suchý filtrační materiál ze skleněných vláken. AmerGlas M57 je impregnován speciální látkou pro zvýšení jímavosti prachu. Oba materiály jsou určeny pro všeobecné použití ve větracích, topných a klimatizačních zařízeních.
Roll–O–Mat
Filtrační materiál ze skleněných vláken Roll–O–Mat je používán v automatických odvíjecích filtrech AAF. Filtrační materiál se stabilní šířkou při posuvu pásu. Ke zvýšení jímavosti prachu je nasycen speciální látkou. Vyrábí se typ M85 ve třídě G2 a M94 ve třídě filtrace G3.
AmerTex R
AmerTex R jsou filtrační materiály ze syntetických vláken s malou tlakovou ztrátou, vysokou jímavostí prachu a ohnivzdorností odpovídající třídě F1 podle DIN 53438. Jsou vhodné jako předfiltry ve vícestupňových filtračních systémech. Vyrábí se pod označením R15, R17, R29 a R50 ve třídách filtrace G2 až G4.
AmerTex F
AmerTex F jsou vysoce kvalitní filtrační materiály ze syntetických vláken, určené pro použití v lakovnách. Materiály řady F mají vynikající frakční odlučivost. Jsou ohnivzdorné a odpovídají třídě F1 podle DIN 53438. Vyrábí se ve třech různých provedeních – F30, F55 a F60, všechny ve třídě filtrace F5.

Hlavní stránka

E-mail

Pošleme Vám

Reference