Komponenty pro čisté prostory

Stropní přívod vzduchu LF-OP
Velkoplošné podvěsné filtrační skříně, vybavené vysoce účinnými HEPA nebo ULPA filtry, integrovaným základním osvětlením a výstupními laminarizátory pro stabilizaci proudění filtrovaného vzduchu. Splňují hygienické požadavky na tento typ zařízení pro čisté prostory ve zdravotnictví a farmacii i ostatních čistých prostorách. Tyto vlastnosti jsou doloženy hygienickým posouzením Národní referenční laboratoře Státního zdravotního ústavu v Praze.
Laminarizátor
Laminarizátor je velkoplošný distribuční prvek, pomocí kterého lze dosáhnout rovnoměrného proudu vysoce účinnými filtry upraveného vzduchu definované čistoty s nízkou rychlostí (0,2–0,25 m/s) a minimální turbulencí proudění (do 4% nerovnoměrnosti) pod celou plochou laminarizátoru. Obvykle se používá jako koncový element pod stropními přívody vzduchu (např. LF-OP, LF-IN, nebo jiná podobná zařízení). Mohou být jedno nebo dvouvrstvé a rovněž dělené.
Čistý nástavec CM-Hood
Čisté nástavce s vysoce účinnými filtry určené pro distribuci vzduchu v prostorech s kontrolovanou čistotou vzduchu. Mimo nejčastěji používaných čtvercových rozměrů jsou k dispozici i nástavce pro filtry rozměrů až 915x1830 mm s nedělenou filtrační plochou. Jsou vyráběny s bočním nebo horním přívodem. Mohou být vybaveny třemi typy distribučních elementů (děrovaný plech, anemostat, drallová vířivá výustka).
Stropní nosný systém AstroGel ND
Unikátní modulární stropní nosná mřížka pro stavbu tlakových stropů nebo montáž vysoce účinných filtrů v distribuční skříni AstroCel TM. Může být využito fluidního těsnění pomocí BioMed Gel nebo suchého těsnění s pryžovými profily. Systém je tvořen přesnými hliníkovými protlačovanými profily, spojkami tvaru kříže, T a L s otvory pro průchodky, závěsnými prvky, těsnícím a spojovacím materiálem.

Hlavní stránka

E-mail

Pošleme Vám

Reference